Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Angielskie krematorium z piecem SA 50/1
#1
Tutaj: Krótka wizyta w krematorium , umieściłem film z angielskiego krematorium, w którym bardzo miła właścicielka o imieniu Tracy opowiada o swoim piecu SA 50/1. Film z polskimi napisami.
Tak na marginesie, obok tego krematorium Tracy prowadzi również pięknie urządzone sale weselne z zapleczem. Tutaj odsyłam do obejrzenia filmu reklamującego ten dom weselny: Swancar Farm Country House
Jak widać nikomu nie przeszkadza obecności małego krematorium na tej samej działce.
Odpowiedz
#2
(07-14-2015, 08:06 AM)Zbyszek napisał(a): Tutaj: Krótka wizyta w krematorium , umieściłem film z angielskiego krematorium, w którym bardzo miła właścicielka o imieniu Tracy opowiada o swoim piecu SA 50/1. Film z polskimi napisami.
Tak na marginesie, obok tego krematorium Tracy prowadzi również pięknie urządzone sale weselne z zapleczem. Tutaj odsyłam do obejrzenia filmu reklamującego ten dom weselny: Swancar Farm Country House
Jak widać nikomu nie przeszkadza obecności małego krematorium na tej samej działce.

Podpisuję się pod rekomendacją Pana Zbyszka, miałam okazję poznać Tracy, jest bardzo miła i podziwiam ją za niezwykłą odwagę w połączeniu dwóch tak, z pozoru, wykluczających się działalności. Wcale mnie to jednak nie dziwi, bo jej urok osobisty sprawia, że goście weselni zupełnie się poddają urokowi miejsca i właścicieli.... Mam nadzieję, że te materiały odrobinę pomogą mi w doprowadzeniu postępowania do szczęśliwego finału.... i przekonają właścicieli domu weselnego, w okolicy naszej działki, że nie zakopcimy ich czarnym, cuchnącym dymem....
Odpowiedz


Nowe posty z tego działu muszą zostać zaakceptowane przed moderatora.
[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.


Skocz do: